Slovo ředitele

Kdybych byl klient poradenské firmy, co bych si přál slyšet od jejího ředitele? To je otázka, kterou jsem si položil.

Napadlo mě napsat něco od srdce, jako že mám finance a službu finančního poradenství rád. Také mě napadlo napsat, že jsem si s financemi hrál už jako kluk a strašně mě to bavilo. Pak mě napadala snad otřepaná hesla jako: „Chceme poskytovat tu nejlepší službu.“ a i přesto, že je to všechno pravda, nakonec mi došlo, že ani jednomu člověk vlastně nemusí věřit a že by šlo jen o slova.

A právě proto prosím, vyzkoušejte na vlastní kůži jakéhokoli z našich poradců, jsou to Ti nejlepší lidé a já jsem pyšný, že je mohu vést.

Chcete toho být součástí jako poradci?

Připojte se k naší vizi reálně poradenské firmy a pojďme společně pracovat na vytvoření profesionálního poradenství.

Jako ředitel Solidity Vám nabízím náš dvouletý zaškolovací cyklus, a to plně na náklady Solidity Birchmont. Na konci tohoto cyklu budete připraveni vstoupit na trh ve financích jako skutečný odborník a specialista. V Solidity se neuzavírají žádné smlouvy, firma jde Japonskou cestou a vše je domluveno na principu podání ruky.

Na svojí cestě v Solidity má každý poradce nebo poradkyně v rámci svého vzdělávání možnost využívat firemního kouče, který ho vede na cestě k objevování jeho potenciálu radosti z práce, ale také výkonnosti. Celé prostředí firmy je velmi uvolněné, ve firmě panuje reálná svoboda humoru a naprosté otevřenosti. Vzniká tak firma, ve které není nic zastřeno a vše je vždy vyříkáno a vyjasněno. Atmosféra, ve které se pracuje se tak stává velmi přirozenou. Vztahy ve firmě jsou pak tedy zdravé a přátelské.

Budujeme velkou finančně poradenskou firmu, nicméně začínáme uvnitř. To znamená, že v první řadě dbáme na kvalitu poskytované služby klientovi. Věříme, že je to ta nejúčinnější cesta. Každý poradce je řádně a ve všem špičkově proškolen a to proto, abychom zabezpečovali skvělou odbornost našich poradců, proto náš zaškolovací cyklus trvá 1,5 až 2 roky. Jsme první skutečně poradenská firma. Nezabýváme se prodejem finančních produktů, reálně financím rozumíme. Práce poradce je práce o analýze, tvorbě návrhu a o kreativitě řešení, nikoli o prodeji.

Ze zaškolování je možné kdykoli vystoupit, anebo práci poradce pozorovat z dáli, aby se každý sám utvrdil, co je pro něj nejlepší. Klademe si za cíl tvořit skutečně odbornou a špičkovou službu, nicméně myslíme také na to, aby každý poradce nebo poradkyně dělali práci, která je baví. Chápeme, že zjistit, co člověka baví, může někdy chvíli trvat, a proto myslíme svobodně i v tomto bodu.

Pokud se chcete dozvědět víc, kontaktujte mě, jednoho z manažerů, anebo poradců, v Solidity v tom není rozdíl a doptejte se na cokoli, co Vás zajímá.

S úctou

Patrik Joura

Ředitel a CEO