Menu Zavřeno

Připojte se k naší vizi

Pojďme pracovat společně na vytvoření profesionálního poradenství

Za Solidity nabízíme v první řadě všechna školení a zaučení zdarma a to bez nároku na vymáhání jakékoli reciprocity po ukončení spolupráce.

Náš postoj je, že Solidity je skvělá firma a pokud takovou chce zůstat, každý musí mít svobodu a to bez překážek, proto v Solidity s poradci ani manažery neuzavíráme žádné smlouvy. Když říkáme, že budujeme vzájemnou důvěru, jednáme podle toho.

Chceme mít jen ty nejlepší poradce, nicméně nežádáme, aby startovní pozice nově příchozích byla od začátku vysoká. Každý má svůj čas potřebný k růstu a k učení, díváme se na naše kolegy jako na individuality, které neškatulkujeme. Naše vize je, že každý poradce se svojí pílí vypracuje do bodu váženého odborníka ve světě financí, kterému lidé volají sami o pomoc, o radu a jeho služby.

Každý poradce má v rámci svého vzdělávání možnost využívat služeb firemního kouče, který ho vede na cestě k objevování jeho potenciálu radosti z práce, ale také výkonnosti. 

Přejeme si vybudovat velkou finančně poradenskou firmu, nicméně začínáme uvnitř. To znamená, že v první řadě dbáme na kvalitu poskytované služby klientovi. Věříme, že je to ta nejúčinnější cesta. Náš zaškolovací cyklus trvá podle individuálních potřeb každého člověka, může trvat od několika týdnů, ale třeba i půl roku. Každý poradce je řádně a ve všem špičkově proškolen a to proto, abychom zabezpečovali skvělou odbornost našich poradců a umenšili na minimum možnost poškození jména Solidity nebo poškození klienta.

Ze zaškolování je možné kdykoli vystoupit, a tak práci poradce pozorovat z dáli, aby se každý sám utvrdil, co je pro něj nejlepší. Klademe si za cíl tvořit skutečně odbornou a špičkovou službu, nicméně myslíme také na to, aby každý poradce nebo poradkyně dělali práci, která je baví. Chápeme, že zjistit, co člověka baví, může někdy chvíli trvat, a proto myslíme svobodně i v tomto bodu.

Pojďte spolupracovat se Solidity, jste- li úplný nováček v oboru, poskytneme Vám zázemí, všechnu odbornost a pomůžeme Vám s Vaším růstem a rozvojem, to vše svobodně a lidsky. Jste-li poradce, který již má nějaké zkušenosti, zapomeňte na ně. Solidity vznikla jako projekt poradců, kteří chtěli firmu, která by byla uskutečněným snem lidí, kteří zkušenosti mají. K ničemu se neupisujete a jste po celou dobu spolupráce zcela svobodní. Budeme rádi, když myšlenkám Solidity dáte šanci.

Ozvat se můžete na telefon Patrika Joury 723 985 953 nebo můžete napsat na e-mail: patrik.joura@gmail.com