Přidej se k nám

Připojte se k naší vizi reálně poradenské firmy a pojďme společně pracovat na vytvoření profesionálního poradenství.

Jako ředitel Solidity Vám nabízím náš dvouletý zaškolovací cyklus, a to plně na náklady Solidity Birchmont. Na konci tohoto cyklu budete připraveni vstoupit na trh ve financích jako skutečný odborník a specialista. V Solidity se neuzavírají žádné smlouvy, firma jde Japonskou cestou a vše je domluveno na principu podání ruky.

Na svojí cestě v Solidity má každý poradce nebo poradkyně v rámci svého vzdělávání možnost využívat firemního kouče, který ho vede na cestě k objevování jeho potenciálu radosti z práce, ale také výkonnosti. Celé prostředí firmy je velmi uvolněné, ve firmě panuje reálná svoboda humoru a naprosté otevřenosti. Vzniká tak firma, ve které není nic zastřeno a vše je vždy vyříkáno a vyjasněno. Atmosféra, ve které se pracuje se tak stává velmi přirozenou. Vztahy ve firmě jsou pak tedy zdravé a přátelské.

Budujeme velkou finančně poradenskou firmu, nicméně začínáme uvnitř. To znamená, že v první řadě dbáme na kvalitu poskytované služby klientovi. Věříme, že je to ta nejúčinnější cesta. Každý poradce je řádně a ve všem špičkově proškolen a to proto, abychom zabezpečovali skvělou odbornost našich poradců, proto náš zaškolovací cyklus trvá 1,5 až 2 roky. Jsme první skutečně poradenská firma. Nezabýváme se prodejem finančních produktů, reálně financím rozumíme. Práce poradce je práce o analýze, tvorbě návrhu a o kreativitě řešení, nikoli o prodeji.

Ze zaškolování je možné kdykoli vystoupit, anebo práci poradce pozorovat z dáli, aby se každý sám utvrdil, co je pro něj nejlepší. Klademe si za cíl tvořit skutečně odbornou a špičkovou službu, nicméně myslíme také na to, aby každý poradce nebo poradkyně dělali práci, která je baví. Chápeme, že zjistit, co člověka baví, může někdy chvíli trvat, a proto myslíme svobodně i v tomto bodu.

Pokud se chcete dozvědět víc, kontaktujte mě, jednoho z manažerů, anebo poradců, v Solidity v tom není rozdíl a doptejte se na cokoli, co Vás zajímá.

S úctou

Patrik Joura

Ředitel a CEO

O autorovi

admin